Türkiye zalime set mazluma nefes olmaya devam edecek

AK Parti ilçe başkanı Mustafa Ersan yaptığı yazılı açıklamada “Ülke olarak muasır medeniyetler seviyesine ulaşma mücadelemiz artarak ve büyük bir azimle devam etmektedir.

 

Devletimizin kararlılığı ve yüce milletimizin sonsuz desteği ile hedeflerimize sağlam ve emin  adımlarla ilerlemekteyiz. Ortaya koyduğumuz mücadeleyle sadece siyasi coğrafyamızda değil tüm gönül coğrafyalarımızda varlığımızı ve dostluğumuzu hissettirdik. Suriye Filistin Myanmar ve dünyanın bir çok mazlum ve mahzun kardeş ülkelerinde yaşanan zulüm ve adaletsizliklere karşı sergilediğimiz devlet nezdindeki mücadelemiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın dünya beşten büyüktür tezinin sadece bir söylemden ibaret olmadığınında  ispatıdır.

Kendi refahları uğruna dünyayı yaşanılamaz bir hale getiren ve bu uğurda kan ve göz yaşı üretip korku imparatorlukları kuran zalim devletler direkt müdahale etme cesaretinden bulunumadıkları ülkelerde taşeron terör örgütleri ile gayelerine ulaşma çabasındalar.  Ancak devletimiz pkk fetö deaş ve benzeri terör örgütlerinin yanı sıra o örgütlerin tasmalarını ellerinde tutan şer odakları ile de mücadesini en güçlü ve kararlı bir şekilde sürdürmektedir. Bahse konu maşa olarak kullanılan bu eli kanlı terör örgütleri ile devletimizi ekonomik sosyal ve askeri yönden hizaya sokmaya çalışanlara bir kez daha hatırlatıyoruz başaramayacaksınız. Bir çok İslam ülkesinin ve sömürülen ülkelerin hamisi pozisyonuna gelen Türkiyemiz zalime set mazluma nefes olmaya devam edecektir. 2017 yılını geride bırakacağımız bu son günde 2018 yılının ekonomik sosyal ve askeri her bir branşta daha büyük başarılar elde edeceği büyük yatırımlar ve projeler geliştireceği bir yıl olmasını ve başta yüce milletimize tüm İslam alemine ve tüm mazlum coğrafyalara umut mutluluk ve huzur getirmesini dua ederim.
Saygı ve hürmetlerimi sunarım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir