TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRETLE !

AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatımız, ramazan ayında tam kadro sahaya inerek 1500 haneye iftar ziyareti gerçekleştirdi. Birlikte yapılan iftarların ardından vatandaşlarla hasbihal edildi.

Ramazan boyunca her akşam farklı bir camiide eda edilen teravih namazının ardından ise camii cemaati ve mahalle sakinleriyle istişareler edildi. Ayrıca gençlik kolları teşkilatımız da bu süreçte ‘iftara 5 kala’ organizasyonuyla, evlerine yetişemeyen vatandaşlara şehrin farklı bölgelerinde ikramlarda bulundu.

Çalışmaları değerlendiren ilçe başkanımız Mustafa Durmuş, “Kutlu davanın siyasi hareketi AK Parti teşkilatları olarak; tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gittiğimiz tüm hanelerde sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a ve AK Parti’mize olan teveccühü bir kez daha gördük. Bu tablo bizleri hem mutlu etti hemde gururlandırdı. Çalışmalarımıza azimle devam edeceğiz” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanımız Mustafa Durmuş’un, ramazan ziyaretleriyle ilgili açıklamasının tamamı şu şekilde;
TOPLAM 1500 HANE ZİYARET EDİLDİ
İki yıllık pandemi sürecinin ardından,
“Ramazan ayında; yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz, mahalle teşkilatlarımız,Kadın ve Gençlik kollarımız hülasa tüm teşkilat mensuplarımız ile birlikte tam kadro sahaya indik. Toplamda 1500 haneye iftar konuğu olduk. Bu ziyaretlerimiz hem merkez mahallelerde hem de kırsal mahallelerde ramazan ayı boyunca devam etti.”

VATANDAŞ TEVECCÜH GÖSTERİYOR
“Kutlu davanın siyasi hareketi olan AK Parti’de gönül siyaseti yapmak hamdolsun bizlere nasip oldu. Bizler de bu gönül siyasetinin aktif görevdeki emanetçileri olarak gittiğimiz hanelerde gördüğümüz tablo karşısında mutlu olduk, gururlandık. Vatandaşlarımız, Liderimiz Sn. Erdoğan’a ve AK Parti’mize teveccüh gösteriyorlar. Yaşanan sıkıntılı geçiş dönemiyle ilgili de sorunların çözümünün yine Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile mümkün olacağına inanıyorlar. Bizlere düşen ise çalışmalarımıza hız kesmeden devam edip vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmamak.”

SÜRECE KATKI SAĞLAYANLARA TEŞEKKÜR
“Yine iftar programlarından sonra kıymetli Belediye Başkanımız Alper Taban ve teşkilatımız ile birlikte teravih namazlarında farklı camilerde vatandaşlarımızla buluştuk. Vatandaşlarımızla istişareler gerçekleştirdik, sorunlarını dinledik. Ramazan ayını dolu dolu geçirmemizi nasip eden Allah’a hamd olsun. Ben; başta Belediye Başkanıma, milletvekillerimize, il koordinetörlerimize, tüm ilçe teşkilatıma ve bizleri evlerinde konuk eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor,nice Ramazan-ı Şerif’lere sağlık ve afiyetle kavuşmamızı niyaz ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir