MANAVLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET

Manavlar Derneği başkanı Erdoğan Kızmaz ve yönetim kurulu geçtiğimiz ay göreve seçilen AK Parti ilçe yönetimini ziyaret etti.

Manavlar Derneği başkanı Erdoğan Kızmaz ve yönetim kurulu 10 Aralık 2017 Pazar günü gerçekleştirilen kongre ile AK Parti ilçe başkanlığı görevine seçilen Mustafa Ersan ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Manavlar Derneği Başkanı Erdoğan Kızmaz “Manavlar Derneği yönetim kurulu olarak Ak Parti ilçe yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni seçildikleri görevlerinde başarılar dileyerek, Devletimizin Sınır güvenliği ve teröristleri yok etmek için gerçekleştirdiği Afrin Harekâtını desteklediğimizi ve Türk milletinin bekası için yapılan her şeyin sonuna kadar yanında olduğumuzu paylaştık “  ifadelerini kullandı.

Manavlar derneğinin ziyaretinden dolayı teşekkür eden AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan “Manavlar Derneği yöneticilerine ve Manavlar Derneği Başkanı Erdoğan Kızmaz’a bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”

CUMHURBAŞKANIMIZ UYARMIŞTI

Ersan “Suriye sınırımızda kurulmaya çalışılan terör devletine tüm teröristlere ve teröristleri kendine müttefik gören bir takım güçlere “bir gece ansızın geleceğimizi” ve bu kirli oyuna asla müsaade etmeyeceğimizi defaatle ve kararlılıkla Baş Komutanımız Cumhurbaşkanımız ilan ve ikaz etmiştir. Tüm bunların neticesinde beklenen harekât başlamıştır. Yüce Rabbim devletimizi, askerlerimizi ve milletimizi bu operasyonda muzaffer kılsın”

Yapılan konuşmaların ardından Manavlar Derneği Başkanı Erdoğan Kızmaz, AK Parti ilçe başkanı Mustafa Ersan’a çiçek takdim etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir