Güçlü Türkiye İçin Ak Parti sahada

AK Parti İlçe Teşkilatı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Milletvekili Hüseyin Şahin de katıldığı çalışmalar kapsamında, Atatürk Bulvarı’ndaki esnaf ziyaret edildi.

 

 

SEÇİM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı ile partililerin yer aldığı seçim çalışmaları, Atatürk Bulvarı üzerindeki esnaf ziyaret edilerek, sürdürüldü.

 

Milletvekili Hüseyin Şahin yaptığı açıklamada;

“AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın seçim vaatlerini seçmenlerimize anlatıyoruz. Esnaf ziyaretleri ve insanımızın bulunduğu her yerde bulunarak onların birebir görüşlerini tespit etmeye çalışıyoruz.

Bugün Atatürk Bulvarındayız. İnegöl, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne AK Parti’ye ve lideri Recep Tayyip Erdoğan’a gönül vermiş ve bunları da sandıkta tezahür ettirmiş bir ilçedir.”

 

SOKAKLAR DEVAM DİYOR

“Girdiğimiz tüm seçimler ezici olarak AK Parti’nin zaferiyle sonuçlandı. Bugün bunu müşahede ediyoruz. İnsanlarımız bizi özlemişler, biz onları özlemişiz. Şehrin kalbinin attığı caddede esnaflarımız ve insanlarımızla bir araya geldiğimizde herkesten yola devam işareti alıyoruz.

Bu bizi daha çok heyecanlandırıyor. Seçimlerde Cumhurbaşkanımızın ilk turda seçileceğine, parlamentoda da AK Parti’nin 300’ün üzerinde bir oranla temsil edileceğine inanıyoruz.”

VAKİT TÜRKİYE VAKTİ, VAKİT BURSA VAKTİ

“AK Parti birçok şey yaptı, yapmak için taahhütleri var, bu taahhütleri oluşturmak için de iktidar olması gerekiyor. Milletimizin teveccühü bu yönde… Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Sloganımız da; yaparsa AK Parti yapar, vakit Türkiye vakti, vakit Bursa vakti, vakit İnegöl vaktidir. İnegöl’ümüz için, Bursa’mız için, Türkiye’miz ve insanlarımız için güçlü Türkiye, güçlü meclis, güçlü hükümet anlayışıyla desteklerine talibiz. Bize gösterilen teveccühe teşekkür ediyoruz” dedi.

YAPARSA YİNE AK PARTİ YAPAR

Yapılan hizmetlere değinen Şahin, “Ankara ve Bursa yolu üzerinde 7 köprülü kavşağı ve 2 altgeçidi AK Parti yaptı, duble yolları AK Parti hükümeti sağladı. Yaparsa yine AK Parti yapar. Biz cazla cuzla gitmiyoruz.

Yaptık, yapıyoruz, yeniden yapacağız. Milletimiz inşallah takdirini bizden yana kullanacak. Ne söz verdiysek yerine getirdik. Güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için yeniden İnegöllü hemşerilerimizin oylarına talibiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir