GENİŞLETİLMİŞ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK.

İl Başkanımız Sn. Davut Gürkan ve Önceki dönem Bakanımız Sn. Hakan Çavuşoğlu, İlçe Başkanımız Sn. Mustafa Durmuş, Milletvekilimiz Sn. Vildan Yılmaz Gürel, Belediye Başkanımız Sn. Alper Taban, İl Başkan Yardımcımız Sn. Sinan Kahraman, İl koordinetörümüz Sn. Mustafa Kaymaz’ın katılımı ile gerçekleştirdiğimiz geniş kapsamlı mahalle başkanları toplantımız ile, gerek yerelde gerekse ulusal anlamda yalanlar ile Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik beraberliği ve Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alan suni gündemlere karşı teşkilat olarak dik duruşumuzu göstermekle beraber, İnegöl için yapılan ve yapılacak olan yatırımlar değerlendirdi.

İlçe Başkanımız Sn. Mustafa Durmuş;

AK Parti olarak gerek yerel gerekse ulusal anlamda, mahalle teşkilatlarımızın sıkı çalışmalarının ve sahaya olan hakimiyetlerinin olumlu yönlerini her seçim en iyi şekilde görmekteyiz.
Bu anlamda hem merkez hem de kırsal mahalle başkanlarımızın öneri, talep ve isteklerini son derece önemli buluyor ve planlı bir şekilde mutat olarak bir araya geliyoruz.

Doğal afetlerden ve yalanlardan siyaset üretip, Türkiye’yi emperyalist, küresel güçlerin hedefi haline getirmek isteyenlere karşı, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde inandığımız yolda yürümeye, yalanlara ve algı operasyonlarına karşı, ilk günkü aşk ve azimle milletimiz için İnegöl’ümüz için çalışmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir