Erdoğan’a destek

AK Parti İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek için bağış yaptı.

 

PARA YATIRDILAR

İçişleri eski Bakanı ve Bursa 2. Bölge Milletvekili adayı Efkan Ala, Belediye Başkanı Alper Taban, milletvekili Hüseyin Şahin ile partililer, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek için Ziraat Bankasına giderek para yatırdı.

 

Banka çıkışı İçişleri eski Bakanı Efkan Ala yaptığı açıklamada;

“Hiçbir zaman milletten aldığı iradeyi yere düşürmeyen, onu hep dimdik tutan Sayın Cumhurbaşkanımıza desteğimizi göstermek için buraya geldik. Bütün teşkilatımız ve vatandaşlarımızla bu desteği ortaya koyuyoruz.

 

Türkiye’de milletin oyunu alıp, iradesini temsil edip de onu hiçbir zaman yere düşürmeyen bir liderle yola devam ediyoruz. Burada miktar değil Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığını desteklemek için ortaya koydukları bir performanstır.”

 

LİDERİMİZİN ARKASINDAYIZ

“Önemli olan vatandaşlarımızın bu hareket içerisinde yer almalarıdır. Bunu da çok güzel şekilde ortaya koyuyorlar. Biz her halükârda Türkiye’yi ileriye taşıyan, Türkiye’de gelişme ve kalkınmanın, hizmetin sembolü olmuş olan bir liderin, haktan ve halktan başka kimsenin önünde eğilmeyen, kimseye boyun eğmeyen bir liderin arkasında durduğumuzu göstermek için buradayız.”

 

“Bugün dünyada ne Ortadoğu’da ne Kafkaslarda ne Balkanlarda Sayın Cumhurbaşkanımıza sorulmadan bir adım atılamıyor. Çok önemli bir uluslararası siyasi aktör, lider haline geldi. Ne ile? Bu milletin kendi üzerine düşeni yapıp destek olmasıyla… Yine bu desteği göstermenin bir mekânındayız. Desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir