DUALARLA SEÇİM STARTI BAŞLADI

AK PARTİ İNEGÖL’DE SEÇİM STARTI VERDİ

14 Mayıs 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği seçimleri için tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak başlatılan seçim süreci çalışmaları İnegöl’de de start aldı.

Milletvekili Adaylarımız Ayhan Salman ve Asuman Akçay Sakallı için sahada vatandaşlarla bir araya gelindi.

TÜM TEŞKİLAT ÜYELERİ TEK VÜCUT SAHADA
İlk olarak Seçim Koordinasyon Merkezi’nde buluşan teşkilat üyelerimiz öğle namazını İshakpaşa Caminde eda ettikten sonra İshakpaşa Türbesinde edilen dua sonrası gün boyu süren ziyaret programlarına eşlik etti. Programda, 28.Dönem Milletvekili Adaylarımız Ayhan Salman, Asuman Akçay Sakallı, İl Başkan Yardımcımız, AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa Durmuş, İnegöl Belediye Başkanımız Alper Taban, İlçe Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerimiz ile teşkilatımızın tüm kademeleri yer aldı.

ESNAFLARLA GÖNÜLDEN GÖNÜLE SELAMLAŞMA
Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana şiar ettiği “gönül buluşmaları” kapsamında teşkilatımız ile birlikte Cuma Mahallesi’nde Kapalı Çarşı ve Uzun Sokaktaki esnaflarla bir araya geldi. Salman, iş yerlerinde hayırlı işler dileklerinde bulunarak esnaflarla iş yerlerinde sohbet etti.
KRİTİK SÜREÇTE ÖNEMLİ GALİBİYET
İnegöl’ün önemli değerlerinden biri olan 2.Lig ekibi bordo beyazlı takımımız İnegölspor, kendi sahasında karşılaştığı Batman Petrol A.Ş’yi 1-0 yenerek kritik süreçte güzel bir galibiyet aldı. AK Parti heyeti de karşılaşmayı tribünden takip etti.

İFTAR SOFRASINDA BULUŞTULAR
Program, Dünya Ahıska Türkleri Birliği İnegöl Derneğinin düzenlediği iftar sofrası ile devam etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayımız Efkan Ala’nın da katıldığı iftar buluşmasında birlik beraberlik içerisinde tüm renklerin bir arada olduğu vurgulandı.

ŞAVŞATLILAR DERNEĞİNE ZİYARET
Gün boyu devam eden ziyaretler, İpekyolu Camindeki teravih namazı sonrası Şavşatlılar Derneği ziyareti ile son buldu. Milletvekili Adaylarımız ve teşkilat üyelerimiz geçtiğimiz hafta yapılan Genel Kurul ile İnegöl Şavşatlılar Derneği Başkanlığına seçilen Murat Aydın’ı tebrik etti. Burada vatandaşlarla sohbet eden heyetimiz, birlik ve beraberlik mesajları verdi.