‘Cumhur İttifakı’ buluşması

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için geri sayım sürerken; AK Parti İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında MHP İlçe Teşkilatı ziyaret edildi.

 

 

AK PARTİ’DEN MHP’YE ZİYARET

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Belediye Başkanı Alper Taban ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ile partililerin katıldığı ziyarette konuşan MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun, ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

 

Milletvekili Hüseyin Şahin ise yaptığı konuşmasında; “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin uygulanacağı bir seçime hep beraber inşallah 24 Haziran’da onay vereceğiz. Cumhur İttifakı’nın omurgalarından Milliyetçi Hareket Partisi’ni ziyaret ediyoruz. Kapılarını bize açtıkları için başkanına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.”

 

GÜÇLÜ BİR MESAJ

“İttifak hareketi olarak birlikte sandığa gitmemiz ve sandıkta Cumhurbaşkanı adayının AK Parti ve MHP’li milletvekillerinin ortak imzası ile Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı göstermemiz aslında bütün dünyaya verilen güçlü bir mesajdır. Bütün dünyaya Türk Milleti’nin bölünmez bütünlüğünü, Türk Vatanının bölünmez bütünlüğünü, Türk insanının bu vatana aidiyetini ve yüksek ülkülerini gösteren çok önemli bir ittifaktır.”

 

YÜREKLER VATAN İÇİN ÇARPIYOR

“Milliyetçi Hareket Partisi’nin çok değerli genel başkanı, bizimde kendisine hürmetten hiç bir zaman imtina etmediğimiz sayın Devlet Bahçeli ve kurucu genel başkan Başbuğ sayın Alparslan Türkeş, Türkiye idealine inanırken aziz Türk Milletine güvenlerini her zaman beyan etmişlerdir.

Ben bu konuda mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Çünkü aynı duygu ile çarpan yüreklerin, aynı heyecanı hisseden düşünce yapısının beraber hareket etmesi Bursa’mızda da çok güçlü sonuçlar çıkaracaktır.”

 

ŞER CEPHESİ KAYBEDECEK

“Biz dışarıdan emir alan değil, direk milletten emir alan anlayışların siyasi hareketleriyiz. İnşallah 24 Haziran’da bu güçlü ittifak, önümüze çıkarılmak istenen engelleri tek tek aşacak. Şer cephesi hak ettiği cevabı sandıkta Cumhur İttifakına verdiği destek ile milletten alacak.”

 

MİLLETİMİZE GÜVENİYORUZ

“Biz milletimize güveniyoruz, milletimizin vereceği destek ile güçlü meclis ve güçlü hükümet çıkacağına inanıyoruz. İnşallah sayın başkanımız ve MHP kadroları, AK Parti ilçe başkanımız var AK Parti kadrolarının çalışmaları ile Cumhur İttifakı İnegöl’de en güçlü desteği sandıkta alacaktır” diye konuştu.

 

24 Haziran’da Türkiye’de dönüm noktası olacak olan bir seçim gerçekleştirileceğini aktaran Belediye Başkanı Alper Taban, “Bu seçimin içerisinde de geçmiş dönemlerden farklı olarak ittifaklar gerçekleşti. Bu ittifaklardan biride Cumhur İttifakı. Bu ittifakın içerisinde de kıymetli MHP’de var. Bizde şuanda bu partinin yetkilisi, başkanı ve yöneticilerini ziyaret ediyoruz.”

 

“Bizleri kabul ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Seçimler muhakkak olacaktır ama biz bu seçimleri farklı olarak yine olgunluk içerisinde, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden yolumuza devam etmek istiyoruz. İnşallah bu ittifaktan da güzel sonuçlar çıkacak. Ben tekrar kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir