BİZİM DAVAMIZ BİR, YOLUMUZ BİR

BİZİM DAVAMIZ BİR, YOLUMUZ BİR

Parti binasında düzenlenen toplantıda konuşan İlçe Başkanı Mustafa Ersan,

“Bu toplantıyı düzenlemedeki amaç AK Partinin birliği beraberliği ve aynı davaya hizmet eden insanların bütün İnegöllü hemşerilerimize göstermek.

Bizim davamız bir, yolumuz bir. Bugüne kadar başarılı bir grafik çizerek geldik bugünden sonrada çıtamızı yükselterek devam edeceğimizi temenni ediyorum.” dedi.

İNEGÖL’Ü HİZMETLERLE TAÇLANDIRDIK

Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ise yaptığı konuşmasında;

“Siyaset eğer bir davanız, duruşunuz veya inancınız varsa size çok güzel yollar açıyor. Kararlılıkla ve azimle davanızın izinde giderseniz çeşitli kademelerde de hizmet etme imkanı sunuyor.

Şehrimize bir çok kamu imkanını kazandırdık. İnegöl’ü hizmetlerle taçlandırdık. Okullaşmada Bursa’nın en başarılı ilçesi İnegöl.”

BİRLİKTE BAŞARDIK

“Yapılan bütün hizmetleri İlçe Teşkilatımızla birlikte yaptık. Bunların hiç birini tek başıma yapmadım. Hep beraber yaptık. Arkadaşlarım benim hep yanımda oldular. Bu işe sahip çıktılar.

Bize ihtiyaç duyulan her yerde her zaman olmaya çalıştık. Bize hemşerilerimiz emir verdi, bizde bu emirleri yerine getirdik. Bu emirleri yerine getirdiğimiz için bize güvendi, güvenini de sandıkta tescilledi.”

DEVLET BAŞKANINI SEÇECEĞİZ

“AK Parti ailesi güç birliği içerisinde, bir birini seviyor ve kenetleniyor. 24 Haziran’da yeni bir seçime gidiyoruz. 16 Nisan referandumuyla kabul ettiğimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini ilk kez uygulayacağız.

Seçimler aziz milletimizin takdiriyle öne alındı. 24 Haziran’da inşallah ilk kez Türkiye Cumhuriyeti tarihinde devlet başkanını direk seçeceğiz ve onun hükümet kurmasına imkân vereceğiz.”

ŞİMDİ BİRLİK OLMA ZAMANI

“Cumhurbaşkanı ve parlamento seçimi etle kemik gibi bir birinden ayrılmaz. Cumhurbaşkanımıza olan güveni sandıkta tescil ederken, parlamentoda onun partisine olan güveni de tasdik etmemiz gerekiyor. Çünkü verilmeye çalışılan ekonomik türbülansa dur diyelim. Hep beraber güçlü bir cevap verelim.

Şimdi birlik olma zamanı. Cumhurbaşkanı ve parlamentoyu güçlü bir şekilde, seçme zamanı. Tarihin kırıldığı anları yaşacağız. Bizim tek bir arzumuz var. Bu tarihin kırıldığı an ve zamanı millet lehine çevirelim.”

 

GÜÇLÜ TÜRKİYE DAVAMIZ VAR

“Hep birlikte daha çok çalışalım. Bizde imkân ve kabiliyet var. Bunu hep beraber dosta ve düşmana gösterelim. Üzerimizde ağır bir sorumluluk var.

Gelin hep beraber tarih yazalım. Bizim bir davamız var, bu da güçlü Türkiye davamız. Biz üzerimize düşeni Allah’ın izniyle yapacağız. Türkiye’nin AK Partiye ihtiyacı var diyeceğiz. Bizler buna hep birlikte karşılık vereceğiz.

Çalışmalarınıza başarılar diliyorum. Bana düşen görev ne varsa yapmaya hazırım. Milletvekili adayı arkadaşlarımıza çıktıkları yolda başarılar diliyorum. Biz güzelliklerin partisiyiz” diye konuştu.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

24 Haziran’da ülke için bir dönüm noktası olacak seçim yapılacağını dile getiren Belediye Başkanı Alper Taban ise:

“Başaracağımızı adımız gibi biliyoruz. Halkımız çalışan insanlara değer veriyor. Biz çalışıyoruz ortaya bir hizmet koyuyoruz, boş konuşmuyoruz sadece icraat yapıyoruz. Vatandaşımız da buna sahip çıkıyor.

AK Partinin kurulduğu günden bugüne kadar olan bütün seçimlerden anlımızın akı ile çıktık. Vatandaşımız bize inandı ve destek verdi.”

TARİHİ BİR DÖNÜM NOKTASI

“24 Haziran seçimlerini diğer seçimlerle bir tutmamalıyız. Her seçim önemlidir ama bence bu seçim ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasıdır. Vatandaşlarımızın da bu bilinçte olduğunu düşünüyorum.

Aday adaylığı, adaylığa dönüşen arkadaşlarımızı kutluyorum. Bu davaya gönül veren insanlarda küskünlük hiçbir zaman olmaz. Bugün burada görüyorum aday olamasalar da aramızda olan arkadaşlarımız var. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

DEMOKRASİ BAYRAMI

Milletvekili adayı Vildan Yılmaz Gürel de,

“Çok mutlum, gururluyum. İnşallah bu birlik ve beraberlikle 24 Haziran seçimlerinde demokrasi bayramı yaşatacağına da inanıyorum.

25 Haziran’a Allah nasip ederse daha güçlü, daha istikrarlı ve daha güvenli bir Türkiye’ye uyanacağımıza inanıyorum. Bu inançla sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.” dedi.

BÜLENT TEMELLİ DE KATILDI

Milletvekili aday adayı ve eski İl Başkan Yardımcısı Bülent Temelli ise yaptığı açıklamada; “Seçim startını vermiş bulunuyoruz.

İnşallah hayırlısıyla çok güçlü bir şekilde bir önceki seçimlerde aldığımız oy oranından daha büyük oy oranıyla gece gündüz çalışarak bunu başarabileceğimize inanıyorum.

Ama her şeyden önemlisi İnegöl halkı Ak Partiye her zaman güvendi. Bir önceki seçime göre hep oyunu yükseltti.”

“Biz de ona çok güzel bir şekilde hizmetle cevap verdik. Bu alışveriş hep böyle devam etti. İnegöl AK Parti’ye verdi, AK Parti İnegöl’e verdi.

İnşallah yeni dönemde milletvekillerimizin, İnegöl’e ve Bursa’mıza güzel hizmetler yaparak bu geleneği devam ettireceğine inanıyorum. Hayırlı uğuru olsun inşallah” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir