BELEDİYE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı, AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Müezzinoğlu’na AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel ile AK Partili yöneticiler ve meclis üyeleri eşlik etti.

AK PARTİ İNEGÖL’Ü ÖNEMSİYOR

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Müezzinoğlu, İnegöl’ün AK Parti için önemli bir merkez olduğunu ifade ederek,

“1,5 yıllık bu süre içerisinde inşallah İnegöl’ün her sokağına, her mahallesine ulaşmak lazım. Alinur Başkanımız başarılı bir arkadaşımızdı. Zaten o başarı onu bu noktaya taşıdı. İnegöl’de AK Parti adına önemli bir merkez. Oy oranı, halkın desteği ve vatandaşın duruşu…”

“Gerçekten bu bizim borcumuzu katlamalı olarak arttırıyor, sorumluluğumuzu arttırıyor. Bu sorumluluğu başta sizin öncülüğünüzde teşkilatlarımızla, meclis üyelerimizle gece gündüz demeden çalışmalıyız. Rabbim yar ve yardımcınız olsun” dedi.

SORUMLULUĞUMUZ BÜYÜK

Belediye Başkanı Alper Taban ise Mehmet Müezzinoğlu ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür etti.

Taban, aldığı sorumluluğun bilincinde olduğunu ifade ederek “Ekibimizle birlikte İnegöl’ü daha güzel bir geleceğe taşımak adına gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir