Alper Taban’a coşkulu karşılama

AK Parti Bursa İl Teşkilatımız tarafından düzenlenen aday tanıtım töreninde adı açıklanan İnegöl Belediye Başkan Adayımız Alper Taban, İnegöl’de coşkulu kalabalık tarafından karşılandı.

Taban, İtfaiye kavşağında AK parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve kalabalık partililer tarafından meşaleler yakılarak coşkuyla karşılandı.

Partililerle tokalaşıp, kucaklaştıktan sonra ilk adaylık değerlendirmesini yapan Başkan Adayı Alper Taban, “Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş, ismimizi açıklayarak adaylığımızı kamuoyuna duyurdu. İnegöl’ü inşallah bulunduğu yerden çok daha güzel yerlere getirebilmek için mücadele vereceğiz. Allah nasip ederse seçimlerden alnımızın akıyla çıkıp, ondan sonraki süreçte İnegöl’e gerçekten tüm güzellikleri yaşatmak istiyoruz. Rabbim, hakkımızda hayırlısıyla bize adaylığı nasip etti. Tüm aday adaylarımıza çok teşekkür ediyorum. Mesele başkan olmak değil, beraber olabilmekti. Bunu başardığımızı düşünüyorum. İnşallah rabbim bizleri muvaffak kılsın, mahcup etmesin. Seçim çalışmalarına başladık. Adaylığımız açıklandığında Bursa’da duamızı yapıp, çalışmalarımıza devam ettik. Zaten bu kadrolar yoğun bir şekilde çalışıyor, inşallah bundan sonrada böyle olacak. Tüm vatandaşlarımızın dua ve desteklerini bekliyoruz” dedi.

Kaynak : İnegöl Online

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir