AK Parti Kadroları Seçime Hazır

AK Parti Kadroları Seçime Hazır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın erken seçimlerin tarihini 24 Haziran olarak açıklamasının ardından İnegöl´deki siyasi parti ilçe başkanları açıklama yaptılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın açıklamasının ardından Erken seçim tarihini değerlendiren AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, AK Parti kadrolarının seçime hazır olduğunu ifade etti.

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile görüşüp kararını verdi. 15 Temmuz darbe girişiminin başarısızlığa uğratılması siyasette bir tarihtir. Milletimizin kahramanlığı unutulmayacaktır. 29 gece tutulan nöbetler sembol olmuştur. Türkiye hala 16 Nisan referandumundan sonra eski diye ifade ettiğimiz sistemle yönetilmektedir. Türkiye´nin belirsizlikleri bir an önce aşması gerekmekteydi. Yeni yönetim sistemine geçiş giderek aciliyet göstermektedir. Seçim konusunu ülkemizin gündeminden bir an önce çıkarmak şarttır. Seçimlerin 24 Haziran 2018´de yapılmasına karar verildi.” dedi.

SEÇİME HER ZAMAN HAZIRIZ

AK Parti teşkilatlarının tüm Türkiye genelinde olduğu gibi İnegöl´de de halk ile her zaman iç içe olduğunun altını çizen Ersan, “AK Parti teşkilatı 11 seçimden de tek parti olarak çıktı. AK Parti kadroları her seçime hazır olduğu gibi, gece gündüz demeden çalışan partimiz bu seçimden de alnı AK şekilde çıkacaktır. İnegöl ilçe teşkilatı olarak her zaman milletimiz ile iç içeyiz. Biz sadece seçimlerde sahaya çıkmıyoruz, her zaman sahada her zaman vatandaşımızın yanındayız. Bu seçim içinde hazırız. Her zaman olduğu gibi bu seçim öncesinde de kapı kapı, sokak sokak dolaşarak vatandaşımızla beraber olacağız. Milletimize hayırlı olsun diyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir