AK Parti Gençlik Kolları, İlçe Danışma Meclisi Toplantısını yoğun katılımla coşkulu şekilde yaptı.

AK Parti Gençlik Kolları, İlçe Danışma Meclisi Toplantısını yoğun katılımla coşkulu şekilde yaptı.

 

Sani Konukoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantı saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

 

Gençlik Kolları Başkanı Selim Emre Aydın yaptığı açıklamada; “Önümüzde 31 Mart yerel seçimleri var… Bu seçim sürecinde de teşkilatlarımızla birlikte, aynı özveri ve heyecanla çalışacağımızdan, hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bizler AK Gençlik olarak daima reisimizin ve partimizin yanında, elif gibi dimdik durduk ve durmaya devam edeceğiz” dedi.

 

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan da, “Her karanlığın bir aydınlığı olduğuna inanan insanlarız. Yılmadan yıkılmadan partimiz için çalışacağız. Hiçbir düşünce ve güç, inandığımız uğurda vereceğimiz mücadele de yıldırmayacak, aksine güçlendirecektir. Diklenmeden dik durarak, kimseyi kırmadan mücadelemize devam edeceğiz. Dava arkadaşlarımızı savunmak da bizlerin görevidir. Tüm gençliği kucaklamayı hedeflemeliyiz. Seçim de üzerimize düşeni yaparak çalışıyoruz. Hiçbir zaman makam ve mevki peşinde olmayacağız. Sorunlarımızı çözeceğiz. Dedikodulara asla taviz vermemeliyiz. Gelecek ak gençlikle umutlu bakıyor. Geleceğin, sizlerin elleri üzerinde yükseleceğine inancımız tamdır” diye konuştu.

 

Belediye Başkanı Alper Taban ise “Ümmet için hep birlikte çalışmaya gayret ettik. Hedeflerimiz var. Ortaya konulan performans da ortada. Partimiz hem Türkiye’ye hem de ümmete hizmet ediyor. Kurulduğu günden bu yana güçlenerek büyüyen bir AK Parti var. Bu davanın bir neferi olduğumuz için mutluyum. Gençliğin enerjisinden bende istifade etmek istiyorum. Hep birlikte çok daha güzel işler yapacağız inşallah. Bu davaya hizmet eden her kim varsa yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

 

“AK Partinin mayasında AK  gençliğinin heyecanı ve hareketi var ” diyen  İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, “İnegöl, Bursa’nın göz bebeği. Gün gelecek, tarih kitapları Recep Tayyip Erdoğan’ı yazacaklar. O kitaplarda kum tanesi kadar bir emeğimiz varsa ne mutlu AK Gençliğe. Seçimler kapsamında kapı kapı dolaşacağız. AK Partiyi daha ileriye götürmek için çalışacağız.” dedi.

Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı şekilde devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir