AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Alinur Aktaş, İnegöl programı kapsamında MHP İlçe teşkilatını ziyaret etti.

Aktaş MHP İnegöl Teşkilatını Ziyaret Etti

İnegöl Yıldırım Haber paylaştı: 27 Şubat 2019 Çarşamba

Başkan Adayımız Aktaş, beraberindeki İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ile birlikte, MHP İlçe yönetimini ziyaret ettiler.

ALAYINI ALACAĞIZ

Ziyarette konuşan MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun, “İnşallah 31 Mart seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak Bursa ve ilçelerinde başarılı olacağız. Çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bizler de sahadayız. Cumhur ittifakının başarısı için elimizden geleni yapacağız. Zaferimizi hep birlikte taçlandıracağız. 33+4 meclis üyemizle oyların alayını alarak başarıya ulaşacağız inşallah.” Dedi. AK Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Alper Taban ise, “Cumhur ittifakının amacına uygun birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Cumhur ittifakı, yerel ve milli bir ittifak. Milletimizin bekası için çalışacağız. İnegöl’ün markalaşması için el birliği ile bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Alinur Aktaş da, genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de Cumhur ittifakının birlikteliğinin devam ettiğini belirterek, “2002 seçimlerini hatırlayın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, o dönemde hükümetin sıkıntılı olduğunu, ülkenin seçime gitmesini istemişti. Ve arkasından seçimin önü açıldı. Aynı Devlet Bahçeli, 2007 yılında da başrol oyuncusuydu. Ülkede kaos olmasın diye Devlet Bahçeli gereğini yapmıştı. Terörle mücadelede de aynı oyu kullandığını biliyoruz. Cumhur ittifakı var diye değil ben aynı şeyleri eskiden de söyledim. 2015 yılı 7 haziran seçimlerinin akşamında Kılıçdaroğlu ve ismini zikretmekten utanç duyduğu HDP’nin genel başkanı sevinç nağraları atıyorlardı. Devlet Bahçeli, 30 bin vatan evladını şehit etmiş bir hareket içerisinde olan siyasi partiyle aynı ortamda bulunup başbakanlık makamını kabul edemem demişti. Tekrar seçim oldu. Bu psikoloji içerisinde seçime gidiyoruz.” Dedi.

Kaynak : Yıldırım Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir